- EIZO

Цена
€33 60 / 65 72 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
USB A - USB B
Стандарт: USB 2.0
Дължина на кабела: 2 м
цвят: черен
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
USB A - USB B
Стандарт: USB 2.0
Дължина на кабела: 2 м
цвят: черен
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел USB |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими модели | Универсален |
| Дължина | 2 м |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | USB-A |
| Конектор B | USB-B |
| Дължина (m) | 2 m |
| Стандарт на кабела | USB 2.0 |
| Екраниран | Да |
| Цвят | Черен |
| Позлатени конектори | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Кабел EIZO MDC93K, USB 2.0 - A-B, 2 м, Черен
Осигурете надежден трансфер на данни между компютъра и вашия EIZO монитор с кабела MDC93K USB 2.0. Дължината от 2 метра и екранираната конструкция минимизират смущенията за стабилна връзка.
Ключови Предимства
- Надеждна производителност — Стандартът USB 2.0 гарантира бърз трансфер на данни за периферия и управление на монитора.
- Екраниран дизайн — Намалява електромагнитните смущения за постоянен сигнал.
- Оптимална дължина — 2 метра осигуряват гъвкавост в подредбата без излишни кабели.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | USB-A |
| Конектор B | USB-B |
| Дължина | 2 м |
| Стандарт на кабела | USB 2.0 |
| Екраниран | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Кабел EIZO MDC93K USB 2.0 (2 м)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




